Ayakkabılar her gün kullandığımız malzemelerdendir. Fakat normal giyim için tasarlanmış olan bu ayakkabılar ayaklarımı zorlu şartlarda koruyamamaktadır. Bu sebepten dolayı iş ortamlarında çalışanların kullanması için Sanka Promosyon tarafından iş ayakkabıları satılmaktadır. Bu iş ayakkabıları çalışanları ayağına gelebilecek zararlardan korumaktadır. İş ayakkabıları ayağa gelecek zararlardan ne kadar korusa da iş ayakkabılarının kaliteli olması büyük önem taşır.

Mekap İş Ayakkabısı Özellikleri

Mekap iş ayakkabıları güvenlik konusunda oldukça adından söz ettirmiştir. En kaliteli iş ayakkabısı olarak gösterilen mekap iş ayakkabıları kaliteli olmaları sayesinde en çok tercih edilen iş ayakkabılarındandır. Mekap iş ayakkabıları sadece kalitesi ile değil dayanıklı oluşuyla da çalışanları oldukça rahatlatan iş ayakkabılarındandır. Mekap iş ayakkabıları çalışanın karşılaşacağı olumsuz bir duruma göre dayanıklı bir yapı gösterir ve uzun ömürlülük avantajı sağlar. Ayrıca Sanka Promosyon bünyesinde çalışanlar için satışa sunulan mekap iş ayakkabıları bütün test aşamalarından başarıyla geçmiş ve uzun ömürlü olduğunu kanıtlamıştır. Mekap iş ayakkabıları çalışanın ayağını korumak için üretilmiş bir iş ayakkabısıdır. Bu sebepten dolayı mekap iş ayakkabısının burun tarafından ufak bir çelik yapı bulunmaktadır.

Mekap iş ayakkabısının ucunda bulunan bu çelik yapı çalışanın ayağına yukarıdan düşecek bir malzemeden ve çalışanın ayağını bir yere çarpması durumunda ayağını korumasını sağlamaktadır. Mekap iş ayakkabıları aynı zamanda kullanım alanlarına göre taban yüzeyi özel olarak dizayn edilmektedir. Bu çalışma ortamlarından birisine örnek verecek olursak inşaat sektörü olacaktır. İnşaat sektöründe kullanılacak olan mekap iş ayakkabısının yüzeyi sert olmalıdır. Bunun sebebi ise yerde birçok çivi gibi kesici ekipman bulunmasıdır. Sanka Promosyon bünyesinde bulunan uzman çalışanlar sayesinde mekap iş ayakkabısına sahip olurken mekap iş ayakkabısı konusunda kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak ve en kaliteli ürünü aldığınızdan emin olacaksınızdır. Çalışanlar için satışa sunulan mekap iş ayakkabıları aynı zamanda orijinal üretim ayakkabılar olmaları gerekmektedir aksi takdirde normal iş ayakkabıları kadar dahi görev yapamayacak ve çalışanları yarı yolda bırakacaktır. Bu durum ise sağlık açsından büyük sorunlar yaşatacaktır.

Leave A Reply