Notice: Constant DISABLE_WP_CRON already defined in /home/sankapro/public_html/wp-config.php on line 106
Hikayemiz – Sanka Promosyon
  • Oruçreis Mah. Ticaret Cad. Giyimkent B116A No:153/A
  • info@sankapromosyon.com
Hikayemiz

Nasıl Başladık

Hikayemiz Nasıl Başladı Nasıl Devam Ediyor ?

2015

Başlangıç

Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri 2015’de kurulan Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri, İstanbul’da Giyimkent Oruç Reis Mah. Ticaret Cad. No:157/A Esenler’de açılmıştır.

2017

Dönüm Noktamız

Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri, tekstil, promosyon ve iş kıyafetleri sektöründe hazır giyim markaları arasında yer almaktadır.

2020

Patlama Noktamız

Pek çok şirket ve kamu kurumu özellikle Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri’ni tercih etmektedir. Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri hâlihazırda Türkiye’nin bir çok bölgesinde ürünlerini satışa sunmaktadır.

2022

Günümüz

Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri mağazası, Giyimkent Oruç Reis Mah. Ticaret Cad. No:157/A adresinde parekende olarak da müşterilerine hizmet vermektedir. Sanka Promosyon Tekstil ve İş Elbiseleri, kaliteye önem veren ve hayatının her alanında kalite deneyimini yaşamak isteyen şirket ve kurumlara taleplerini karşılamak amacıyla mevzuatlara uygun koleksiyonlar geliştirmeye devam etmektedir. Türk tekstil sektöründe marka ve tasarımcı işbirliğini ilk kez gerçekleştiren Sanka